Novinky / buďte stále v obraze

Herci Dostali šancu, preslávili sa a veľa sa naučili: Čo dal slovenským hercom Panelák? Dlhé roky v obľúbenom seriáli mnohým z nich zmenili životy.
Making of pusa Pozrite sa, ako sa v Paneláku nakrúcala finálna scéna s Miškiným prvým bozkom! Ani zďaleka to nebola taká „pohodička“, ako to v epizóde vyzeralo.
Posledne minuty Posledná scéna z finále seriálu Panelák: Pozrite si záverečné minúty ešte raz! Napínavé a dojímavé momenty nenechali nikoho chladným.
Zaujimavosti panelak 15 najväčších zaujímavostí zo zákulisia Paneláku: Toto ste určite nevedeli! Kto z hercov bol na nakrúcaní najzábavnejší a čo bolo najväčším kiksom?
Velke finale Panelak Veľké finále seriálu Panelák bude plné emócií: Čakajte napínavý a dojímavý záver! Miesto, kde to žije, dnes večer po ôsmich rokoch navždy zavrie svoje brány.
Panelak Panelák v číslach: Prečítajte si všetky dôležité fakty o vašom obľúbenom seriáli! Koľko ľudí na seriáli pracovalo a koľko hodín trvalo nakrúcanie?
Napoje Bar Pili tvrdý alkohol a víno? Vieme, čo mali herci z Paneláku vo svojich pohároch! Často sa hovorí, že nie je všetko tak, ako to na prvý pohľad vyzerá.
Klapka „Pikoška“ z nakrúcania Paneláku: Ktorý herec najčastejšie zabúdal texty? Zaujímavosti nám prezradila herečka a pomocná režisérka Dada Duditšová.