Novinky / buďte stále v obraze

Panelák 56 tízing Hoffa prichádza zruinovať Jakubov vzťah s Ivanou! Príde kvôli Ingridke Švehla o ženu aj dcéru?
Panelák tízing 55 trpaslík a Renči V Paneláku úraduje „nadržaný trpaslík“! Najprv douráža Gorana, potom bude baliť Renči. Karol si myslí, že zomrie na pretekoch v Moskve, no Danica má dôvod na to, aby ho zabila skôr.
Panelák - ako ho máte radi Panelák sa mení: Denný seriál bude opäť taký, ako ho máte radi! Aké zmeny sa udejú vo vašej obľúbenej bratislavskej bytovke?
Panelák - tízing 54 zásnuby Zásnuby v Dubaji: Požiadal Jakub Ivanu druhýkrát o ruku? Kočeny horlivo očakávajú Ivanin návrat.
Didi Morova Velka Noc Prečo má Diana Mórová zo šibačky traumu? Panelákoví herci nám prezradili svoj „najzážitok“ z Veľkej noci.
Veľká noc - inči renči a jogi Vyhádaná Veľká noc: Takto to vyzerá u Jogiho s Inči a Renči! Túto vtipnú scénku v televízii neuvidíte.
Fialova a Kobielsky Velka Noc Fialová otvorene: Oblievačka v divadle? Kdeže, herci sú leniví! Zvyknú sa herci medzi sebou oblievať, šibať a obdarovávať?
Veľká noc - Miška a Terezka Paneláková Terezka o šibačoch: Nezaslúžia si nič, bijú dievčatá! Ako Sabrínka a Miška trávia Veľkonočné sviatky?