Novinky / buďte stále v obraze

Sabrinka Sabrinka z Paneláku naplno rozbehla spevácku kariéru: Má na konte prvé cédečko! Detských spevákov si vzala pod krídla Barbora Rakovská.
Haasova a sova Zuzana Haasová si splnila veľký sen: Akej netradičnej činnosti sa začala venovať? Napovieme, že jej túžba ju priviedla až do školských lavíc.
Herci Dostali šancu, preslávili sa a veľa sa naučili: Čo dal slovenským hercom Panelák? Dlhé roky v obľúbenom seriáli mnohým z nich zmenili životy.
Making of pusa Pozrite sa, ako sa v Paneláku nakrúcala finálna scéna s Miškiným prvým bozkom! Ani zďaleka to nebola taká „pohodička“, ako to v epizóde vyzeralo.
Posledne minuty Posledná scéna z finále seriálu Panelák: Pozrite si záverečné minúty ešte raz! Napínavé a dojímavé momenty nenechali nikoho chladným.
Zaujimavosti panelak 15 najväčších zaujímavostí zo zákulisia Paneláku: Toto ste určite nevedeli! Kto z hercov bol na nakrúcaní najzábavnejší a čo bolo najväčším kiksom?
Velke finale Panelak Veľké finále seriálu Panelák bude plné emócií: Čakajte napínavý a dojímavý záver! Miesto, kde to žije, dnes večer po ôsmich rokoch navždy zavrie svoje brány.
Panelak Panelák v číslach: Prečítajte si všetky dôležité fakty o vašom obľúbenom seriáli! Koľko ľudí na seriáli pracovalo a koľko hodín trvalo nakrúcanie?