Novinky / buďte stále v obraze

Panelák - ako ho máte radi Panelák sa mení: Denný seriál bude opäť taký, ako ho máte radi! Aké zmeny sa udejú vo vašej obľúbenej bratislavskej bytovke?
Panelák - tízing 54 zásnuby Zásnuby v Dubaji: Požiadal Jakub Ivanu druhýkrát o ruku? Kočeny horlivo očakávajú Ivanin návrat.
Didi Morova Velka Noc Prečo má Diana Mórová zo šibačky traumu? Panelákoví herci nám prezradili svoj „najzážitok“ z Veľkej noci.
Veľká noc - inči renči a jogi Vyhádaná Veľká noc: Takto to vyzerá u Jogiho s Inči a Renči! Túto vtipnú scénku v televízii neuvidíte.
Fialova a Kobielsky Velka Noc Fialová otvorene: Oblievačka v divadle? Kdeže, herci sú leniví! Zvyknú sa herci medzi sebou oblievať, šibať a obdarovávať?
Veľká noc - Miška a Terezka Paneláková Terezka o šibačoch: Nezaslúžia si nič, bijú dievčatá! Ako Sabrínka a Miška trávia Veľkonočné sviatky?
Andy Kraus Velka Noc Veľkonočný pôst podľa Andyho Krausa: Keď je moje telo hladné, žeriem! Dokážu sa panelákoví herci raz do roka vzdať nerestí?
Kobielsky Kobielsky strávi Veľkú noc na operačke: Prečo musí ísť pod nôž? Dodržiavajú panelákoví herci veľkonočné tradície?
Zakulisne zabery Takto Kraus komanduje Mórovú a Kobielskeho! Ako to vyzerá, keď režíruje Andy?