Novinky / buďte stále v obraze

Dominika Richterová Panelákový bar bude mať novú posilu: Predstavujeme vám čašníčku Ruženku! Šarmantná blondínka spôsobí svojim kolegyniam poriadne vrásky na tvári.
Making of uputavky Ako sa nakrúca erotická scéna? Pozrite si zábery z výroby upútavky na Panelák! Prinášame vám video a fotografie, ktoré v televízii neuvidíte.
Rakova Prvá reakcia Viki Rákovej po pôrode synčeka: Je zázrak priviesť na svet dieťa! Ako herečka prežívala prvé momenty so svojím Bendegúzom?
Viki Rakova Viki Ráková sa stala mamičkou: Aké meno dala prvorodenému dieťatku? Herečka prežíva najkrajšie chvíle svojho života.
Kolenik Panelákový plejboj Maslák: Bude aj v novej sérii behať za každou ženskou sukňou? Prečítajte si, aký osud vymysleli tvorcovia seriálu vašej obľúbenej postave.
Vysetrovna Nové priestory v Paneláku: Tu sa bude vyšetrovať vražda Jakuba Švehlu! Nahliadnite s nami do policajnej vyšetrovne a do bytu poručíka Alberta Bártu.
Angie Zabudnite na túto kučeravú frizúru: Angie bude mať v novej sérii iný účes! Ako je s novými vlasmi spokojná herečka Mirka Partlová?